ABB CLASSIC zásuvka 2-násobná 2x2P+PE ;hnědá
KOD KRAT.:AB5512C-2349 H3
KOD VÝR.:5512C-2349 H3
EAN.:8595017219306
| Výrobce: | |
| Produktová řada | HUE Cable Outdoor |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696176641 |
| Rozměry | 13x13x2500mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 46 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 151 mm |
| Výška balení | 152 mm |
| Napětí | 24 V |
| KOD | PHIH17368/30/PN | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696176641 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915006001601 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB5512C-2349 H3
KOD VÝR.:5512C-2349 H3
EAN.:8595017219306
KOD KRAT.:MOHSP/2x3W/C/1/SE/X/
KOD VÝR.:OZN/HSP/2x3W/C/1/SE/X/TR/OTW
EAN.:5902448911922
KOD KRAT.:PHI8721103039958
KOD VÝR.:872110303995800
EAN.:8721103039958
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena