MODUS LED panel Q 35W 3400lm/2900 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOQP2C600/B700NDNZ/9
KOD VÝR.:QP2C600/B700NDNZ/90
EAN.:8596099027223
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Play |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696171189 |
| Rozměry | 13x13x5000mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 38 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 89 mm |
| Výška balení | 141 mm |
| GPC | 915005750101 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696171189 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH78204/30/P7 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQP2C600/B700NDNZ/9
KOD VÝR.:QP2C600/B700NDNZ/90
EAN.:8596099027223
KOD KRAT.:OSILPC33/90/830UDA
KOD VÝR.:4099854017100
EAN.:4099854017100
KOD KRAT.:KACY2.5ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U2,5
EAN.:8595067502694
KOD KRAT.:MOIBP5000A4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP5000A4KN600DALI
EAN.:8596099037956
KOD KRAT.:MOISSAC4KVM4V160/ND2
KOD VÝR.:ISSAC4KVM4V160/ND1050I3
EAN.:8596099044855
KOD KRAT.:MOBRSB4KO300V6/NDMUL
KOD VÝR.:BRSB4KO300V6/NDMULTI
EAN.:8596099110116
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KO600/N1
KOD VÝR.:FIT5000A4KO600/ND
EAN.:8596099024826
KOD KRAT.:OSVHITS2000NDLS
KOD VÝR.:4008321525499
EAN.:4008321525499
KOD KRAT.:OSIORBUSBL22/830B
KOD VÝR.:4058075752887
EAN.:4058075752887
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KN600DAL2
KOD VÝR.:IBP4000A4KN600DALIT
EAN.:8596099071561
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena