OSRAM lineární halogen HALOLINE 64760 1500W 240V R7s
KOD KRAT.:OSH64760/240
KOD VÝR.:4050300209920
EAN.:4050300209920
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Outdoor Strip |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699709839 |
| Rozměry | 20x11x1990mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 96 mm |
| Podskupina zboží | LED pásky a přísl. |
| přepravní rozměr cm | 9.6 cm |
| Příkon | 19 W |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 210 mm |
| Výška balení | 210 mm |
| EAN | 8718699709839 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDHLSHOUT2MEU | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002289002 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699709846 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSH64760/240
KOD VÝR.:4050300209920
EAN.:4050300209920
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
KOD KRAT.:PHLEDH8720169254503
KOD VÝR.:8720169254503
EAN.:8720169254503
KOD KRAT.:KACYKYLO3C1.5
KOD VÝR.:CYKYLo3x1.5
EAN.:8591043357371
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena