PHILIPS zářivka TL-D 18W/15 G13 červená
KOD KRAT.:PHL18/15
KOD VÝR.:871150072684140
EAN.:8711500726841
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099033309 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Příkon | 27 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 119 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 3200 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8596099033309 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOUS3000A2KN600/DALI | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL18/15
KOD VÝR.:871150072684140
EAN.:8711500726841
KOD KRAT.:MOQP3D600/1400DIM
KOD VÝR.:QP3D600/1400DIM
EAN.:8595073795516
KOD KRAT.:MOIBP5000A4KN625ND
KOD VÝR.:IBP5000A4KN625ND
EAN.:8596099074876
KOD KRAT.:PHIH8719514492851
KOD VÝR.:871951449285100
EAN.:8719514492851
KOD KRAT.:MOQN5F600/DI/B1400DA
KOD VÝR.:QN5F600/DI/B/1400DALI
EAN.:8596099065720
KOD KRAT.:MOIBP4000C4KO600ND/9
KOD VÝR.:IBP4000C4KO600ND/90
EAN.:8596099084028
KOD KRAT.:SIWZ429-1
KOD VÝR.:WZ429-1
EAN.:8592718024154
KOD KRAT.:MOQN5A600/700ND/90
KOD VÝR.:QN5A600/700ND/90
EAN.:8596099050061
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 01
KOD VÝR.:3558E-A00610 01
EAN.:8595017272738
KOD KRAT.:MOISRAC4KVM4V160ND1F
KOD VÝR.:ISRAC4KVM4V160/ND1050FS
EAN.:8596099067014
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena