GP baterie alkalicka-speciální MN27/A27
KOD KRAT.:GP27A
KOD VÝR.:1021002715
EAN.:4891199011504
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Resonate |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696174388 |
| Váha | .95 kg |
| Rozměry | 180x93x120mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 125 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 22 cm |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 155 mm |
| Teplota chromatičnosti | RGB K |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 220 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 16 W |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| GPC | 915005842901 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900775792 | box | 11 | ks |
| EAN | 8718696174388 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17464/30/P7 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:GP27A
KOD VÝR.:1021002715
EAN.:4891199011504
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
KOD KRAT.:BEB9674
KOD VÝR.:1201002800
EAN.:8592920004449
KOD KRAT.:SI1L67B
KOD VÝR.:1L67B
EAN.:8592718028749
KOD KRAT.:AMEZ9EUC212
KOD VÝR.:EZ9EUC212
EAN.:3606486370070
KOD KRAT.:PHI17391/93/P0
KOD VÝR.:8718696165935
EAN.:8718696165935
KOD KRAT.:KAH03VVH2-F2x0.75B
EAN.:5907702810737
KOD KRAT.:AMNU800218
KOD VÝR.:NU800218
EAN.:3606489458331
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena