Schneider rozvodnice na omítku Easy9.EU 18mod. IP40 průhledná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:AMEZ9EUC118
KOD VÝR.:EZ9EUC118
EAN.:3606486370315
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Nyro |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696174302 |
| Rozměry | 101x88x254mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 105 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 118 mm |
| Výška balení | 327 mm |
| Krytí | IP44 |
| Světelný tok | 1000 lm |
| EAN | 8718696174302 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17456/30/P7 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900775716 | bal | 4 | ks |
| GPC | 915005841701 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEZ9EUC118
KOD VÝR.:EZ9EUC118
EAN.:3606486370315
KOD KRAT.:OSQTECO11824S
KOD VÝR.:4050300638560
EAN.:4050300638560
KOD KRAT.:PHI15388/30/16
KOD VÝR.:8718291443605
EAN.:8718291443605
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena