ELKO relé multifunkční časové CRM-91H/230 1x16A
KOD KRAT.:EKCRM91H/230
KOD VÝR.:CRM-91H/230V
EAN.:8595188112444
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Econic |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696170564 |
| Rozměry | 115x260x160mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 200 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 1150 lm |
| Šířka balení | 345 mm |
| Výška balení | 355 mm |
| Krytí | IP44 |
| GPC | 915005731901 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696170564 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17438/30/P7 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EKCRM91H/230
KOD VÝR.:CRM-91H/230V
EAN.:8595188112444
KOD KRAT.:OSESMFP4DE14WF
KOD VÝR.:4058075609778
EAN.:4058075609778
KOD KRAT.:VA4122LLBL1
KOD VÝR.:4122
EAN.:4008496525423
KOD KRAT.:BEEV023
KOD VÝR.:2617002300
EAN.:8592920052693
KOD KRAT.:BEG1120
KOD VÝR.:1454007200
EAN.:8592920032817
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena