EMOS anténní konektor IEC zásuvka kabelová přímá A 204 R BL2 Kód:K1731.2
KOD KRAT.:BEK1731.2
KOD VÝR.:1804000600
EAN.:8592920086032
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Daylo |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696174418 |
| Rozměry | 76x220x220mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 95 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 267 mm |
| Výška balení | 284 mm |
| Krytí | IP44 |
| Světelný tok | 1050 lm |
| EAN | 8718696174418 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17465/47/P7 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005843301 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEK1731.2
KOD VÝR.:1804000600
EAN.:8592920086032
KOD KRAT.:OSELSA152.5/622YE
KOD VÝR.:4058075433922
EAN.:4058075433922
KOD KRAT.:OSEDD6/830EMM
KOD VÝR.:4058075823099
EAN.:4058075823099
KOD KRAT.:BES18313
KOD VÝR.:2413130232
EAN.:8595025318688
KOD KRAT.:OSEST8PROUOUN15840
KOD VÝR.:4099854026294
EAN.:4099854026294
KOD KRAT.:EAZ-GV-10/1P-1TE
KOD VÝR.:270339
EAN.:4015082703394
KOD KRAT.:BEP0417
KOD VÝR.:1902040700
EAN.:8595025302281
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena