OSRAM předřad.elektron. QUICKTRONIC HO QT-FQ 2x80/230-240 F/CW
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854029271 |
| Délka | 1163.00 |
| Průměr | 18.50 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1165 mm |
| Možnost stmívat | false |
| Napětí | 50 V |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 116.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Výška balení | 24 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 54 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 4000 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854029271 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854029288 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEST5HOHF26840 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena