PHILIPS HUE-WA stropní svítidlo Enrave 9.6W 950lm/822-65/WA IP20 ; černá˙
KOD KRAT.:PHIH8718696176429
KOD VÝR.:4115830P6
EAN.:8718696176429
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Fair |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514341296 |
| Délka | 444 |
| Průměr | 444 mm |
| Rozměry | 120x444x444mm |
| Šířka | 444 |
| Výška | 120 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 490 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 49 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 466 mm |
| Teplota chromatičnosti | 22-6500/WA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 180 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 25 W |
| Světelný tok | 2900 lm |
| KOD | PHIH8719514341296 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514341296 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003054501 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8718696176429
KOD VÝR.:4115830P6
EAN.:8718696176429
KOD KRAT.:MDSBR4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048956
KOD KRAT.:OSF4099854136696
KOD VÝR.:4099854136696
EAN.:4099854136696
KOD KRAT.:LG088192
KOD VÝR.:088192
EAN.:3414971618008
KOD KRAT.:OSEST5HEAC16840
KOD VÝR.:4058075824317
EAN.:4058075824317
KOD KRAT.:KCNK
KOD VÝR.:NK
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:HDL258
KOD VÝR.:L258
EAN.:8595118864351
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena