PHILIPS HUE Philips Hue WA 1100 A60 E27 1P EU
KOD KRAT.:PHLEDH8720169364806
KOD VÝR.:872016936480600
EAN.:8720169364806
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E27 WA |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514291119 |
| Rozměry | 110x60x60mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 8 W |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 14 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 140 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 1100 lm |
| EAN | 08719514291126 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8719514291119 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002468401 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951429111900 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDH8719514291119 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDH8720169364806
KOD VÝR.:872016936480600
EAN.:8720169364806
KOD KRAT.:KKKPRL64-60/LD_NA
KOD VÝR.:KPRL 64-60/LD_NA
EAN.:8595568929921
KOD KRAT.:SIPB11
KOD VÝR.:PB11
EAN.:8595092108373
KOD KRAT.:PHIH8719514341296
KOD VÝR.:871951434129600
EAN.:8719514341296
KOD KRAT.:PHIH8718696176429
KOD VÝR.:4115830P6
EAN.:8718696176429
KOD KRAT.:MDSBR4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048956
KOD KRAT.:OSF4099854136696
KOD VÝR.:4099854136696
EAN.:4099854136696
KOD KRAT.:LG088192
KOD VÝR.:088192
EAN.:3414971618008
KOD KRAT.:OSEST5HEAC16840
KOD VÝR.:4058075824317
EAN.:4058075824317
KOD KRAT.:KCNK
KOD VÝR.:NK
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena