OSRAM halogenová žárovka HALOSTAR PRO 64447PRO 60W 12V GY6.36
KOD KRAT.:OSH64447PRO
KOD VÝR.:4050300785400
EAN.:4050300785400
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699763350 |
| Rozměry | 106x60x60mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 65 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 146 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Příkon | 7 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871869976335002 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDA7/840# | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699763350 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001323528 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSH64447PRO
KOD VÝR.:4050300785400
EAN.:4050300785400
KOD KRAT.:PHETFCHPL36/827E27
KOD VÝR.:872016926783100
EAN.:8720169267831
KOD KRAT.:PHELEDT20.5/840HE
KOD VÝR.:8720169309609
EAN.:8720169309609
KOD KRAT.:PHIW8718699787219
KOD VÝR.:871869978721901
EAN.:8718699787219
KOD KRAT.:PHIH8720169158955
KOD VÝR.:872016915895500
EAN.:8720169158955
KOD KRAT.:PHLEDA4.5/827
KOD VÝR.:8718699763312
EAN.:8718699763312
KOD KRAT.:PHLEDCPA8.5W/827
KOD VÝR.:8719514361263
EAN.:8719514361263
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/WW
KOD VÝR.:8720169301634
EAN.:8720169301634
KOD KRAT.:KK1525_KA
KOD VÝR.:1525_KA
EAN.:8595057616912
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5
KOD VÝR.:4058075707795
EAN.:4058075707795
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena