PHILIPS HUE-WA filam.žárovka A60 7W/NIL 2200-4500K 550lm Dim˙
KOD KRAT.:PHLEDH8719514301429
KOD VÝR.:871951430142900
EAN.:8719514301429
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Flourish |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514343528 |
| Délka | 401 |
| Průměr | 401 mm |
| Rozměry | 262x401x401mm |
| Šířka | 401 |
| Výška | 300 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 55 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 17.4 cm |
| Příkon | 39.5 W |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Teplota chromatičnosti | 20-6500/WCA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 174 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 24 V |
| Světelný tok | 2750 lm |
| KOD | PHIH8719514343528 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514343528 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003053601 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDH8719514301429
KOD VÝR.:871951430142900
EAN.:8719514301429
KOD KRAT.:ETVSI15/223TDPA2150
KOD VÝR.:VSI 15/22-3T-D-P-A2 150W 230V/50HZ
EAN.:8595209294982
KOD KRAT.:OSEDL12/830HF
KOD VÝR.:4058075822092
EAN.:4058075822092
KOD KRAT.:BES08273
KOD VÝR.:2402730132
EAN.:8595025321299
KOD KRAT.:OSEDT/E10/830HF
KOD VÝR.:4058075822290
EAN.:4058075822290
KOD KRAT.:KCHNP01430
KOD VÝR.:HNP01430
KOD KRAT.:MOLV236RETROFITLOS83
KOD VÝR.:LV236RETROFIT/LOS830
EAN.:8596099053215
KOD KRAT.:BEP1615
KOD VÝR.:1902160500
EAN.:8595025309631
KOD KRAT.:BEP0415
KOD VÝR.:1902040500
EAN.:8595025301093
KOD KRAT.:PHI8718696175293
KOD VÝR.:871869617529300
EAN.:8718696175293
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena