PHILIPS HUE Runner Hue single spot black 1x5W 230V
KOD KRAT.:PHIH8720169320710
KOD VÝR.:8720169320710
EAN.:8720169320710
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Runner |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514338326 |
| Rozměry | 107x90x110mm |
| Šířka | 90 |
| Výška | 107 |
| Délka | 110 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 140 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 350 lm |
| Šířka balení | 146 mm |
| Teplota chromatičnosti | 22-6500/WA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 140 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Patice | GU10 |
| Příkon | 5 W |
| KOD | PHIH8719514338326 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003045901 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514338326 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8720169320710
KOD VÝR.:8720169320710
EAN.:8720169320710
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena