ANTICOR páska elektroizolační PVC 211.Electrix 38x10 ;černá
KOD KRAT.:AN211P/38X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194010014
EAN.:5906194010014
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169320710 |
| Rozměry | 107x90x110mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 140 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 146 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Krytí | IP20 |
| Světelný tok | 400 lm |
| EAN | 8720169320710 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003812401 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8720169320710 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AN211P/38X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194010014
EAN.:5906194010014
KOD KRAT.:SIWM-50WS-L
KOD VÝR.:WM-50WS-L
EAN.:8592718026516
KOD KRAT.:MGLA10061
KOD VÝR.:LA10061
EAN.:4892657089691
KOD KRAT.:PHI8721103105455
KOD VÝR.:872110310545500
EAN.:8721103105455
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena