LEDVANCE SMART+ filam.luster P40 4W/40W E14 2700K 470lm Dim 20Y BT
KOD KRAT.:OSESMFP4DE14BT
KOD VÝR.:4058075609655
EAN.:4058075609655
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169330733 |
| Rozměry | 30,7x421x421mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 431.5 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 43.15 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 426.5 mm |
| Výška balení | 36.5 mm |
| Krytí | IP20 |
| Světelný tok | 3100 lm |
| GPC | 929003823201 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169330733 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169330740 | box | 11 | ks |
| KOD | PHIH8720169330733 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSESMFP4DE14BT
KOD VÝR.:4058075609655
EAN.:4058075609655
KOD KRAT.:PHLEDCPG41.8/830
KOD VÝR.:871869976769300
EAN.:8718699767693
KOD KRAT.:OSESMFP4DE27BT
KOD VÝR.:4058075609679
EAN.:4058075609679
KOD KRAT.:OS4099854061479
KOD VÝR.:4099854061479
EAN.:4099854061479
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena