LEDVANCE SMART+ sloupek Flare 7.5W 320lm/RGBW WIFI˙
KOD KRAT.:OSISMFLARE607.5
KOD VÝR.:4058075478299
EAN.:4058075478299
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920008294 |
| Délka | 3 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 85 mm |
| Délka přívodu | 3 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 5 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 33.5 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 60 mm |
| Výška balení | 335 mm |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 8592920008294 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEPC0513 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSISMFLARE607.5
KOD VÝR.:4058075478299
EAN.:4058075478299
KOD KRAT.:MOQP3E/250ND
KOD VÝR.:QP3E600/250ND
EAN.:8595073715538
KOD KRAT.:PHI8721103104878
KOD VÝR.:872110310487800
EAN.:8721103104878
KOD KRAT.:PHIH17442/30/P7
KOD VÝR.:8718696170601
EAN.:8718696170601
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena