LEDVANCE LED svíčka SUP B38 4.9W/40W E14 2700K 470lm NonDim 30Y opál
KOD KRAT.:OS4099854075469
KOD VÝR.:4099854075469
EAN.:4099854075469
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920067130 |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Podskupina zboží | Zvonky a gongy |
| přepravní rozměr cm | 23.7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 160 mm |
| Výška balení | 237 mm |
| EAN | 8592920067130 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP5727 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854075469
KOD VÝR.:4099854075469
EAN.:4099854075469
KOD KRAT.:OSISMF3.6RGBTWWF
KOD VÝR.:4058075523838
EAN.:4058075523838
KOD KRAT.:MOQPN3A/1050ND
KOD VÝR.:QPN3A600/1050ND
EAN.:8595073762945
KOD KRAT.:MOQN3C/700ND
KOD VÝR.:QN3C600/700ND
EAN.:8596099015459
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena