PHILIPS LED panel Coreline RC132V LED34S/830 36W 3400lm 50Y 60x60; NOC˙
KOD KRAT.:PHQRC132V34/830/60NO
KOD VÝR.:871869938614600
EAN.:8718699386146
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514491342 |
| Rozměry | 49x50x50mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Výška balení | 174 mm |
| Napětí | 12 V |
| Reflektor | ANO |
| EAN | 8719514491342 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003575201 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951449134200 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDH8719514491342 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQRC132V34/830/60NO
KOD VÝR.:871869938614600
EAN.:8718699386146
KOD KRAT.:OSH64311
KOD VÝR.:4008321106346
EAN.:4008321106346
KOD KRAT.:PHIH8719514440999
KOD VÝR.:871951444099900
EAN.:8719514440999
KOD KRAT.:OSOT20/220-240/24
KOD VÝR.:4050300618111
EAN.:4050300618111
KOD KRAT.:OSH64668
KOD VÝR.:4008321331182
EAN.:4008321331182
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372306
KOD VÝR.:871951437230600
EAN.:8719514372306
KOD KRAT.:OSHLX64623
KOD VÝR.:4050300012018
EAN.:4050300012018
KOD KRAT.:AMWDE000685
KOD VÝR.:WDE000685
EAN.:3303432401016
KOD KRAT.:AMWDE000651
KOD VÝR.:WDE000651
EAN.:3303432400279
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.6W/827
KOD VÝR.:871869675251700
EAN.:8718696752517
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena