sdělovací kabel SYKFY 10x2x0.5mm
KOD KRAT.:KASYKFY10X2X0.5
KOD VÝR.:SYKFY10x2x0,5
EAN.:2029000014419
| Výrobce: | |
| Výrobce | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209904102 |
| Délka | 63 |
| Šířka | 63 |
| Výška | 107 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 63 mm |
| Označení zdroje | R63 |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 10.7 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 63 mm |
| Výška balení | 107 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Reflektor | ANO |
| EAN | 8595209904102 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAZR6340 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8594019242398 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KASYKFY10X2X0.5
KOD VÝR.:SYKFY10x2x0,5
EAN.:2029000014419
KOD KRAT.:OSQPTI35/220/240SM
KOD VÝR.:4008321955906
EAN.:4008321955906
KOD KRAT.:PHQRC159Z-752481
KOD VÝR.:872016975248199
EAN.:8720169752481
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena