MODUS LED panel FIT 24W 3100lm/4000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOFIT3000A4KN625/N2
KOD VÝR.:FIT3000A4KN625/ND/EU
EAN.:8596099080693
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Festavia |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169246867 |
| Rozměry | xx40000mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 156 mm |
| Podskupina zboží | LED pásky a přísl. |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 328 mm |
| Výška balení | 114 mm |
| EAN | 8720169246867 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003674602 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016924686700 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8720169246867 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOFIT3000A4KN625/N2
KOD VÝR.:FIT3000A4KN625/ND/EU
EAN.:8596099080693
KOD KRAT.:OS4099854623639
KOD VÝR.:4099854623639
EAN.:4099854623639
KOD KRAT.:PHH7724
KOD VÝR.:871150040985050
EAN.:8711500409850
KOD KRAT.:AB3901J-A00010 B1
KOD VÝR.:3901J-A00010 B1
EAN.:8595017289606
KOD KRAT.:MOQXP2500C600MIXW
KOD VÝR.:QXP2500C600MIXW
EAN.:8596099064372
KOD KRAT.:PH8721103040572
KOD VÝR.:872110304057200
EAN.:8721103040572
KOD KRAT.:PHH8721103046611
KOD VÝR.:872110304661100
EAN.:8721103046611
KOD KRAT.:PHWHFP158TLD
KOD VÝR.:872790091170100
EAN.:8727900911701
KOD KRAT.:MOSPMI700KO4V2BB/DI
KOD VÝR.:SPMI700KO4V2BB/DALI
EAN.:8596099003265
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena