LEDVANCE LED panel PANEL.C 33W 3630lm/840/90° IP40 50Y ; UGR19
KOD KRAT.:OSILPC33/90/840
KOD VÝR.:4099854017223
EAN.:4099854017223
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Globe filament tunable |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514372207 |
| Rozměry | 142x95x95mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 105 mm |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 640 lm |
| Šířka balení | 105 mm |
| Výška balení | 185 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| EAN | 8719514372207 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003018321 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951437220700 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDW8719514372207 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSILPC33/90/840
KOD VÝR.:4099854017223
EAN.:4099854017223
KOD KRAT.:OSISMMULTIS3WF
KOD VÝR.:4058075594784
EAN.:4058075594784
KOD KRAT.:ENLR3APBL4
KOD VÝR.:7638900247893
EAN.:7638900247893
KOD KRAT.:OSVHITS2000/D/S/HF
KOD VÝR.:4008321338310
EAN.:4008321338310
KOD KRAT.:KKHN8X45_XX
KOD VÝR.:HN 8X45_XX
EAN.:8595057618527
KOD KRAT.:OB2056232
KOD VÝR.:2056232
EAN.:4012195879312
KOD KRAT.:MONNZLD36AT
KOD VÝR.:2130361000513
EAN.:5902448911038
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000WH
KOD VÝR.:871155938113800
EAN.:8711559381138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena