SPACE rozvodnice pod omítku RU 12 12mod. IP30 plná dvířka bílá
KOD KRAT.:YSPNGSPACERU12
KOD VÝR.:RU 12
EAN.:8595169573189
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169229877 |
| Rozměry | 57x50x50mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Výška balení | 174 mm |
| Reflektor | ANO |
| EAN | 8720169229877 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003666503 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDH8720169229877 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169229884 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:YSPNGSPACERU12
KOD VÝR.:RU 12
EAN.:8595169573189
KOD KRAT.:MGLA10060
KOD VÝR.:LA10060
EAN.:4892657089684
KOD KRAT.:OSVPLANTASTAR400/400
KOD VÝR.:4008321284303
EAN.:4008321284303
KOD KRAT.:YTNBDS100
KOD VÝR.:12958
EAN.:8595226104615
KOD KRAT.:AB2CDS273001R0255
KOD VÝR.:2CDS273001R0255
EAN.:4016779606011
KOD KRAT.:PHI8720169392663
KOD VÝR.:872016939266300
EAN.:8720169392663
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230231
KOD VÝR.:8720169230231
EAN.:8720169230231
KOD KRAT.:GH-KU-L16X8
KOD VÝR.:6926174
EAN.:8591120074559
KOD KRAT.:BEP01730
KOD VÝR.:1901213000
EAN.:8592920011041
KOD KRAT.:NAL15/UV-C
KOD VÝR.:120105001
EAN.:8595209951717
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena