MODUS LED panel Q 34W 4100lm/4000 IP40 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOQN3A600/B700DALI
KOD VÝR.:QN3A600/B700DALI
EAN.:8596099002237
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099045739 |
| Délka | 622 |
| Šířka | 622 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Aluminium |
| Index barevného podání | 90-100 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Příkon | 52 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4900 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 5300 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 94 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 60 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 170 |
| Zástavbová hloubka | 60 |
| Zástavbová šířka | 170 |
| Životnost | 80000 hod |
| Krytí | IP40 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| KOD | MOQP5A625/1050DIM/90 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099045739 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQN3A600/B700DALI
KOD VÝR.:QN3A600/B700DALI
EAN.:8596099002237
KOD KRAT.:PHI8720169376083
KOD VÝR.:872016937608300
EAN.:8720169376083
KOD KRAT.:SIWM-30W-O
KOD VÝR.:WM-30W-O
EAN.:8592718028367
KOD KRAT.:MOISSAC4KV3V162/DALI
KOD VÝR.:ISSAC4KV3V162/DALI1400I5
EAN.:8596099025571
KOD KRAT.:PHQ8718291659839
KOD VÝR.:871829165983900
EAN.:8718291659839
KOD KRAT.:MOED4000A4Z60/2/602
KOD VÝR.:ED4000A4Z60/2/600/ND/90
EAN.:8596099072803
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena