ABB rozvodnice na omítku Mistral65 36mod. IP65 průhledná dvířka světle šedá N/PE
KOD KRAT.:AB1SLM006501A1206
KOD VÝR.:1SLM006501A1206
EAN.:8000126107500
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514334892 |
| Energetická třída | G |
| Rozměry | 44x12x12mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25.5 mm |
| Označení zdroje | GY6.35 |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 53.5 mm |
| Výška balení | 127.5 mm |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GY6.35 |
| EAN | 8719514334892 | ks | 1 | ks |
| GPC | 925723717105 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951433489200 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHHGY6.3536/BL | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB1SLM006501A1206
KOD VÝR.:1SLM006501A1206
EAN.:8000126107500
KOD KRAT.:DELXTS24-3
KOD VÝR.:XTS24-3
EAN.:6410014507244
KOD KRAT.:ENLR6LR61APBL1
KOD VÝR.:7638900297409
EAN.:7638900297409
KOD KRAT.:BEP4536
KOD VÝR.:1450000320
EAN.:8592920085646
KOD KRAT.:AMEPH6400121
KOD VÝR.:EPH6400121
EAN.:3606480527500
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356658
KOD VÝR.:871951435665800
EAN.:8719514356658
KOD KRAT.:SEZ6455-26P/5
KOD VÝR.:10003170.00
EAN.:8585007331705
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:SIWW001
KOD VÝR.:WW001
EAN.:8592718024062
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena