LEDVANCE liniové svítidlo LINEAR.MOBILE.IR.USB 0.5W 20lm/840/105 ° IP20 ;bílá˙
KOD KRAT.:OSILIN0.5/840
KOD VÝR.:4058075399747
EAN.:4058075399747
| Výrobce: | |
| Produktová řada | HALOPIN PRO |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321945617 |
| Délka | 43.00 |
| Průměr | 14.00 mm |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 23 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2800 K |
| uwe filter | true |
| Výška balení | 25 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G9 |
| Příkon | 50 W |
| Světelný tok | 740 lm |
| Životnost | 2000 hod |
| EAN | 4008321945624 | box | 11 | ks |
| KOD | OSH66748PRO/240 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321945617 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSILIN0.5/840
KOD VÝR.:4058075399747
EAN.:4058075399747
KOD KRAT.:MOLLL2000RM1KVM4ND
KOD VÝR.:LLL2000RM1KVM4ND
EAN.:8596099004767
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena