PHILIPS HUE Xamento Hue recessed chrome 3x4.2W
KOD KRAT.:PHIH8720169321014
KOD VÝR.:8720169321014
EAN.:8720169321014
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Greenspace |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699515904 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Typ svítidla | downlight |
| Barevné provedení | černé |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 3 W |
| Světelný tok | 2100 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| GPC | 824306006306 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQDN470B20S/830BK | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699975845 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699515904 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8720169321014
KOD VÝR.:8720169321014
EAN.:8720169321014
KOD KRAT.:OSIFLCO50/830BK
KOD VÝR.:4058075574854
EAN.:4058075574854
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840WT
KOD VÝR.:4058075574793
EAN.:4058075574793
KOD KRAT.:PHIH8719514440937
KOD VÝR.:871951444093700
EAN.:8719514440937
KOD KRAT.:OSH64690ECO
KOD VÝR.:4008321928078
EAN.:4008321928078
KOD KRAT.:OSIFLCO50/840WT
KOD VÝR.:4058075574915
EAN.:4058075574915
KOD KRAT.:PHLEDH8719514491342
KOD VÝR.:871951449134200
EAN.:8719514491342
KOD KRAT.:PHQRC132V34/830/60NO
KOD VÝR.:871869938614600
EAN.:8718699386146
KOD KRAT.:OSH64311
KOD VÝR.:4008321106346
EAN.:4008321106346
KOD KRAT.:PHIH8719514440999
KOD VÝR.:871951444099900
EAN.:8719514440999
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena