DURACELL baterie alkalická PLUS NEW C/LR14/MN1400 ;BL2
KOD KRAT.:DRMN1400PBL2
KOD VÝR.:5000394141827
EAN.:5000394141827
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099127732 |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3600 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Krytí | IP44 |
| Příkon | 40 W |
| KOD | MOBRSB3KO480V3/NDMUI | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099127732 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DRMN1400PBL2
KOD VÝR.:5000394141827
EAN.:5000394141827
KOD KRAT.:PHVCDMR35/930P30/10E
KOD VÝR.:871829124192800
EAN.:8718291241928
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:MO1158001305
KOD VÝR.:1158001305
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena