PHILIPS výb.halogen.MASTER CDM-Rm 20W/830 40st. Colour MR16 GX10
KOD KRAT.:PHVCDMRM20/830/40S
KOD VÝR.:871829120303200
EAN.:8718291203032
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099001421 |
| Délka | 303 |
| Šířka | 1201 |
| Výška | 48 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 1210 mm |
| Materiál | Aluminium |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 121 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 320 mm |
| Výška balení | 100 mm |
| KOD | MOUQRAMC600 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099001421 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHVCDMRM20/830/40S
KOD VÝR.:871829120303200
EAN.:8718291203032
KOD KRAT.:OSIFLCO20/865BK
KOD VÝR.:4058075574816
EAN.:4058075574816
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840
KOD VÝR.:4058075575288
EAN.:4058075575288
KOD KRAT.:MO4306027
KOD VÝR.:4306027
KOD KRAT.:PHQDN470B20S/830BK
KOD VÝR.:871869651590400
EAN.:8718699515904
KOD KRAT.:PHIH8720169321014
KOD VÝR.:8720169321014
EAN.:8720169321014
KOD KRAT.:OSIFLCO50/830BK
KOD VÝR.:4058075574854
EAN.:4058075574854
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840WT
KOD VÝR.:4058075574793
EAN.:4058075574793
KOD KRAT.:PHIH8719514440937
KOD VÝR.:871951444093700
EAN.:8719514440937
KOD KRAT.:OSH64690ECO
KOD VÝR.:4008321928078
EAN.:4008321928078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena