PHILIPS WiZ bulb A60 8W/60W E27 RGB 806lm Dim
KOD KRAT.:PHLEDWA8/RGB
KOD VÝR.:872016907229900
EAN.:8720169072299
| Výrobce: | |
| Výrobce | PCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 9003399136344 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 161 mm |
| Napětí | 400 V |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 16.1 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 94 mm |
| Výška balení | 94 mm |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 9003399136344 | ks | 1 | ks |
| KOD | PCE2246L | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDWA8/RGB
KOD VÝR.:872016907229900
EAN.:8720169072299
KOD KRAT.:OSF4099854317446
KOD VÝR.:4099854317446
EAN.:4099854317446
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena