MODUS stropnice BRS 34W 3900lm/830 IP40; opál 480mm
KOD KRAT.:MOBRS3KO480V3/ND
KOD VÝR.:BRS3KO480V3/ND
EAN.:8595073714951
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920085752 |
| Délka | 3 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Podskupina zboží | Kabely a příslušentsví |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 135 mm |
| EAN | 8592920085752 | ks | 1 | ks |
| KOD | BESM5003 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOBRS3KO480V3/ND
KOD VÝR.:BRS3KO480V3/ND
EAN.:8595073714951
KOD KRAT.:MOEPC4000RS4Z60/1/ND
KOD VÝR.:EPC4000RS4Z60/1/ND
EAN.:8596099049829
KOD KRAT.:PHI8721103131270
KOD VÝR.:872110313127000
EAN.:8721103131270
KOD KRAT.:SI1L51
KOD VÝR.:1L51
EAN.:8592718021788
KOD KRAT.:MOQP3B600/350DALI
KOD VÝR.:QP3B600/350DALI
EAN.:8595073794526
KOD KRAT.:AB3557G-A07340 S1
KOD VÝR.:3557G-A07340 S1
EAN.:8595017206184
KOD KRAT.:OSISFCI18/830
KOD VÝR.:4058075617940
EAN.:4058075617940
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena