ABB TANGO kryt spínače dělený ;bílá
KOD KRAT.:AB3558A-A652 B
KOD VÝR.:3558A-A652 B
EAN.:8595017208188
| Výrobce: | |
| Výrobce | PANASONIC |
|---|---|
| Produktová řada | EVOLTA |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5410853044789 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Podskupina zboží | tužkové baterie (typ AA) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 13 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| Označení IEC | LR6 |
| Označení zdroje | AA |
| EAN | 5410853044963 | box | 11 | bli |
| KOD | PALR6EVBL4 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5410853044789 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:AB3558A-A652 B
KOD VÝR.:3558A-A652 B
EAN.:8595017208188
KOD KRAT.:MO1410189002
KOD VÝR.:1410189002
EAN.:8596099026158
KOD KRAT.:MO1410589002
KOD VÝR.:1410589002
EAN.:8595073796476
KOD KRAT.:AB3553-07929 B
KOD VÝR.:3553-07929 B
EAN.:8595017230615
KOD KRAT.:AB3558-A21342
KOD VÝR.:3558-A21342
EAN.:8595017207518
KOD KRAT.:MGLA8032
KOD VÝR.:LA8032
EAN.:4892657085228
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena