ELEKTROBOCK zvonek bezdrátový BZ11 2xpřij./1xtlač. 50m/zas.
KOD KRAT.:EOBZ11-21
KOD VÝR.:BZ11-21
EAN.:8594012221024
| Výrobce: | |
| Produktová řada | T SPC. |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300310282 |
| Délka | 55 |
| Balení | 100 ks |
| Průměr | 26 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Bezbarvý |
| Délka balení | 61 mm |
| otřesuvzdorná | NE |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 6.1 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 85 lm |
| Šířka balení | 23 mm |
| Tvar zdroje | Ostatní |
| Výška balení | 27 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Příkon | 15 W |
| Životnost | 1000 hod |
| EAN | 4050300310282 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSZHKL15 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300961729 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:EOBZ11-21
KOD VÝR.:BZ11-21
EAN.:8594012221024
KOD KRAT.:AMEZ9EUC212
KOD VÝR.:EZ9EUC212
EAN.:3606486370070
KOD KRAT.:PHI17391/93/P0
KOD VÝR.:8718696165935
EAN.:8718696165935
KOD KRAT.:KAH03VVH2-F2x0.75B
EAN.:5907702810737
KOD KRAT.:AMNU800218
KOD VÝR.:NU800218
EAN.:3606489458331
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena