TOMEX zpětná klapka BDS průměr 100mm
KOD KRAT.:YTNBDS100
KOD VÝR.:12958
EAN.:8595226104615
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321284303 |
| Délka | 285.00 |
| Průměr | 47 |
| Balení | 12 ks |
| Energetická třída | A++ |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 52.00000000 mm |
| Index barevného podání | 20-39 |
| Napětí | 400 V |
| Označení zdroje | T14 |
| Podskupina zboží | Speciály |
| přepravní rozměr cm | 32.4 cm |
| Příkon | 600 W |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 86500 lm |
| Šířka balení | 52.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T14 |
| Výška balení | 324.00000000 mm |
| Patice | E40 |
| Životnost | 24000 hod |
| EAN | 4008321284303 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSVPLANTASTAR400/400 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321284310 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:YTNBDS100
KOD VÝR.:12958
EAN.:8595226104615
KOD KRAT.:AB2CDS273001R0255
KOD VÝR.:2CDS273001R0255
EAN.:4016779606011
KOD KRAT.:PHI8720169392663
KOD VÝR.:872016939266300
EAN.:8720169392663
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230231
KOD VÝR.:8720169230231
EAN.:8720169230231
KOD KRAT.:GH-KU-L16X8
KOD VÝR.:6926174
EAN.:8591120074559
KOD KRAT.:BEP01730
KOD VÝR.:1901213000
EAN.:8592920011041
KOD KRAT.:NAL15/UV-C
KOD VÝR.:120105001
EAN.:8595209951717
KOD KRAT.:OSALEDIL413
KOD VÝR.:4052899630987
EAN.:4052899630987
KOD KRAT.:OS4099854584428
KOD VÝR.:4099854584428
EAN.:4099854584428
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena