LEDVANCE příchytka.profil LED pásky AY-PM04/MB
KOD KRAT.:OSIAYPM04/MB
KOD VÝR.:4058075276970
EAN.:4058075276970
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Produktová řada | LAN |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025385505 |
| Délka | 3 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 20 mm |
| Počet žil | 8 |
| Podskupina zboží | Kabely a příslušentsví |
| Průřez vodiče | .4 mm |
| přepravní rozměr cm | 25 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 177 mm |
| Výška balení | 250 mm |
| EAN | 8595025385505 | ks | 1 | ks |
| KOD | BES9124 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSIAYPM04/MB
KOD VÝR.:4058075276970
EAN.:4058075276970
KOD KRAT.:OS4099854623295
KOD VÝR.:4099854623295
EAN.:4099854623295
KOD KRAT.:OSDRDS-P-20/500
KOD VÝR.:4099854077050
EAN.:4099854077050
KOD KRAT.:OS4099854625060
KOD VÝR.:4099854625060
EAN.:4099854625060
KOD KRAT.:DRMN21/B2
KOD VÝR.:5000394203969
EAN.:5000394203969
KOD KRAT.:OS4099854685934
KOD VÝR.:4099854685934
EAN.:4099854685934
KOD KRAT.:OS4099854623370
KOD VÝR.:4099854623370
EAN.:4099854623370
KOD KRAT.:OS4099854624087
KOD VÝR.:4099854624087
EAN.:4099854624087
KOD KRAT.:OS4099854460913
KOD VÝR.:4099854460913
EAN.:4099854460913
KOD KRAT.:BES9123
KOD VÝR.:2309010030
EAN.:8595025385499
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena