EMOS zvonek bezdrátový P5728 Kód:P5728
KOD KRAT.:BEP5728
KOD VÝR.:3402043000
EAN.:8592920080382
| Výrobce: | |
| Produktová řada | VIALOX NAV-T |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300024417 |
| Váha | 0.205 kg |
| Délka | 257.00 |
| Průměr | 47.00 mm |
| Energetická třída | E |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 325 mm |
| Index barevného podání | 20-39 |
| Označení zdroje | T14 |
| Podskupina zboží | Sodíkové |
| přepravní rozměr cm | 32.5 cm |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 33200 lm |
| Šířka balení | 52 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T14 |
| Výška balení | 59 mm |
| Životnost | 32000 hod |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E40 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 250 W |
| EAN | 4050300024417 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300631783 | box | 11 | ks |
| KOD | OSVNAVT250S4Y | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP5728
KOD VÝR.:3402043000
EAN.:8592920080382
KOD KRAT.:BEP3210
KOD VÝR.:1440004904
EAN.:8592920080443
KOD KRAT.:AB3559H-A86940 63
KOD VÝR.:3559H-A86940 63
EAN.:8592624107996
KOD KRAT.:MDSBM2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048796
KOD KRAT.:PHWPBSN100L33A2TS
KOD VÝR.:871869674094100
EAN.:8718696740941
KOD KRAT.:SIWN10
KOD VÝR.:WN10
EAN.:8592718000677
KOD KRAT.:OSQTPO21840
KOD VÝR.:4008321873767
EAN.:4008321873767
KOD KRAT.:SEZSPE7ZE
KOD VÝR.:PE 7 ZE
EAN.:5907484332878
KOD KRAT.:PHI8721103110053
KOD VÝR.:872110311005300
EAN.:8721103110053
KOD KRAT.:DRLR44BL2
KOD VÝR.:5000394504424
EAN.:5000394504424
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena