MODUS nouzové svítidlo LED EXIT S BASIC 1x1W SE/1h. IP65 přisaz; bílá
KOD KRAT.:MOETS/1W/E/1/SE/X/WH
KOD VÝR.:OZN/ETS/1W/E/1/SE/X/WH
EAN.:5902448931890
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300015774 |
| Délka | 180.00 |
| Průměr | 76 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80.00000000 mm |
| Index barevného podání | 20-39 |
| Označení zdroje | ED23.5 |
| Podskupina zboží | Sodíkové |
| přepravní rozměr cm | 18.3 cm |
| S bezpečností fólií | ANO |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 10100 lm |
| Šířka balení | 80.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | ED23.5 |
| Výška balení | 183.00000000 mm |
| Životnost | 32000 hod |
| Patice | E40 |
| Příkon | 100 W |
| EAN | 4050300015774 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSVNAVE100S4Y | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300631813 | bal | 4 | ks |
| EAN | 4052899963368 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOETS/1W/E/1/SE/X/WH
KOD VÝR.:OZN/ETS/1W/E/1/SE/X/WH
EAN.:5902448931890
KOD KRAT.:PH8720169302112
KOD VÝR.:872016930211200
EAN.:8720169302112
KOD KRAT.:PHH8720169365735
KOD VÝR.:872016936573500
EAN.:8720169365735
KOD KRAT.:NAZ364007000
KOD VÝR.:364007000
EAN.:8595209903204
KOD KRAT.:PHVCDMTD70/830
KOD VÝR.:871150019782515
EAN.:8711500197825
KOD KRAT.:MOPIK24S
KOD VÝR.:OZAWPIK24S
EAN.:5902288988429
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 03
KOD VÝR.:3558E-A00610 03
EAN.:8595017272752
KOD KRAT.:OS4099854291128
KOD VÝR.:4099854291128
EAN.:4099854291128
KOD KRAT.:MDTS130/20
KOD VÝR.:S130-20NEW
EAN.:8594031134442
KOD KRAT.:PHH8720169371538
KOD VÝR.:872016937153800
EAN.:8720169371538
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena