MODUS LED panel LAB 42W 5200lm/3000 IP65 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOLAB5000A3KO600ND
KOD VÝR.:LAB5000A3KO600ND
EAN.:8596099096618
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 0 ks |
| EAN | 5902448931890 |
| Délka | 226 |
| Šířka | 125 |
| Technické parametry: | |
| Autonomie nouz. svít. | 1 |
| Autotest | NIL |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 226 mm |
| Napájení nouzáku | s vlastní baterií |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| přepravní rozměr cm | 22.6 cm |
| Řazení vypínače | Standby (nouz.svítidla) |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Součástí akce | MODUS Akce jaro |
| Šířka balení | 125 mm |
| Třída svítidla | II |
| Typ svítidla | Nouzová |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 25 mm |
| Výška/hloubka | 25 |
| Způsob montáže | přisazené |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 1 W |
| Světelný tok | 120 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 5902448931890 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOETS/1W/E/1/SE/X/WH | ks | 1 | ks |
| EAN | 5901821220613 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOLAB5000A3KO600ND
KOD VÝR.:LAB5000A3KO600ND
EAN.:8596099096618
KOD KRAT.:MOUS4000A4KN600/DIM
KOD VÝR.:US4000A4KN600/DIM
EAN.:8596099023003
KOD KRAT.:PHI8720169392687
KOD VÝR.:872016939268700
EAN.:8720169392687
KOD KRAT.:DK-AB1253034
KOD VÝR.:1253-034
EAN.:8595108200053
KOD KRAT.:OS4099854454561
KOD VÝR.:4099854454561
EAN.:4099854454561
KOD KRAT.:PHI8721103069030
KOD VÝR.:872110306903000
EAN.:8721103069030
KOD KRAT.:AB3553-06289 H3
KOD VÝR.:3553-06289 H3
EAN.:8595017204418
KOD KRAT.:PH8720169283909
KOD VÝR.:872016928390900
EAN.:8720169283909
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena