MODUS LED panel Q 54W 5650lm/3000 IP40 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOQP2C600/B1050DALI
KOD VÝR.:QP2C600/B1050DALI
EAN.:8595073719338
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321525475 |
| Délka | 187.00 |
| Průměr | 41.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Bezbarvý |
| Délka balení | 240.00000000 mm |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Napětí | 125 V |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| Pracovní poloha | P15 |
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 90000 lm |
| Šířka balení | 75.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6100 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Tvar zdroje | T12 |
| uwe filter | NE |
| Výška balení | 75.00000000 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Příkon | 1000 W |
| Životnost | 8000 hod |
| EAN | 4008321525475 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321525482 | box | 11 | ks |
| KOD | OSVHITS1000DS | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQP2C600/B1050DALI
KOD VÝR.:QP2C600/B1050DALI
EAN.:8595073719338
KOD KRAT.:PHI8721103038012
KOD VÝR.:872110303801200
EAN.:8721103038012
KOD KRAT.:PHI8721103036971
KOD VÝR.:872110303697100
EAN.:8721103036971
KOD KRAT.:DNLCP0120021
KOD VÝR.:LCP0120021
EAN.:8595209245076
KOD KRAT.:OSVPLANTASTAR400/400
KOD VÝR.:4008321284303
EAN.:4008321284303
KOD KRAT.:OS4099854626166
KOD VÝR.:4099854626166
EAN.:4099854626166
KOD KRAT.:MOHVL5000MKO4/ND
KOD VÝR.:HVL5000MKO4/ND
EAN.:8596099096335
KOD KRAT.:OSOTIDALI100/24
KOD VÝR.:4062172119191
EAN.:4062172119191
KOD KRAT.:MOIBP6000C5KO600DALI
KOD VÝR.:IBP6000C5KO600DALI
EAN.:8596099048853
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena