OSRAM výb.halogen. POWERSTAR HQI-TS 1000W/D/S PRO
KOD KRAT.:OSVHITS1000DS
KOD VÝR.:4008321525475
EAN.:4008321525475
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099048501 |
| Délka | 596 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | DALI |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Příkon | 52 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 92 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 170 |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Zástavbová šířka | 170 |
| Životnost | 80000 hod |
| Krytí | IP40 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 4800 lm |
| KOD | MOQN6A600/B1050DALI | ks | 1 | ks |
| EAN | 8596099048501 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSVHITS1000DS
KOD VÝR.:4008321525475
EAN.:4008321525475
KOD KRAT.:MOQP2C600/B1050DALI
KOD VÝR.:QP2C600/B1050DALI
EAN.:8595073719338
KOD KRAT.:PHI8721103038012
KOD VÝR.:872110303801200
EAN.:8721103038012
KOD KRAT.:PHI8721103036971
KOD VÝR.:872110303697100
EAN.:8721103036971
KOD KRAT.:DNLCP0120021
KOD VÝR.:LCP0120021
EAN.:8595209245076
KOD KRAT.:OSVPLANTASTAR400/400
KOD VÝR.:4008321284303
EAN.:4008321284303
KOD KRAT.:OS4099854626166
KOD VÝR.:4099854626166
EAN.:4099854626166
KOD KRAT.:MOHVL5000MKO4/ND
KOD VÝR.:HVL5000MKO4/ND
EAN.:8596099096335
KOD KRAT.:OSOTIDALI100/24
KOD VÝR.:4062172119191
EAN.:4062172119191
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena