PHILIPS výb.halogen. MASTERC White CDO-TT PLUS 50W/828 230V E27
KOD KRAT.:PHVCDOTT50/828
KOD VÝR.:871829118561100
EAN.:8718291185611
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321410078 |
| Průměr | 116 mm |
| Šířka | 115.60 |
| Výška | 40.00 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 115 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 11.5 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 64 mm |
| Výška balení | 115 mm |
| EAN | 4008321410078 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSQHIGHBAY | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321410085 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHVCDOTT50/828
KOD VÝR.:871829118561100
EAN.:8718291185611
KOD KRAT.:OS8719747930267
KOD VÝR.:8719747930267
EAN.:8719747930267
KOD KRAT.:OS4099854547812
KOD VÝR.:4099854547812
EAN.:4099854547812
KOD KRAT.:OS4058075831476
KOD VÝR.:4058075831476
EAN.:4058075831476
KOD KRAT.:OS4099854453656
KOD VÝR.:4099854453656
EAN.:4099854453656
KOD KRAT.:OS4099854547836
KOD VÝR.:4099854547836
EAN.:4099854547836
KOD KRAT.:OS4099854453991
KOD VÝR.:4099854453991
EAN.:4099854453991
KOD KRAT.:OS8719747930397
KOD VÝR.:8719747930397
EAN.:8719747930397
KOD KRAT.:OS4099854177705
KOD VÝR.:4099854177705
EAN.:4099854177705
KOD KRAT.:OS4099854462894
KOD VÝR.:4099854462894
EAN.:4099854462894
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena