OSRAM SMART ZB COMPACT OUTD PLUG EU OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854419317
KOD VÝR.:4099854419317
EAN.:4099854419317
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854531330 |
| Délka | 68.00 |
| Šířka | 68.00 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Krytí | IP43 |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost stmívat | false |
| Napětí | 4 V |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 17 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Třída svítidla | III |
| Úhel vyzařování | 115 st. |
| Včetně driveru | false |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 99.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Příkon | 3 W |
| EAN | 4099854531330 | bli | 5 | bli |
| KOD | OS4099854531330 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4099854531347 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:OS4099854419317
KOD VÝR.:4099854419317
EAN.:4099854419317
KOD KRAT.:OS8719747930953
KOD VÝR.:8719747930953
EAN.:8719747930953
KOD KRAT.:OS4099854709098
KOD VÝR.:4099854709098
EAN.:4099854709098
KOD KRAT.:OS4099854479298
KOD VÝR.:4099854479298
EAN.:4099854479298
KOD KRAT.:OS4099854492006
KOD VÝR.:4099854492006
EAN.:4099854492006
KOD KRAT.:OS4099854448775
KOD VÝR.:4099854448775
EAN.:4099854448775
KOD KRAT.:OS4099854460654
KOD VÝR.:4099854460654
EAN.:4099854460654
KOD KRAT.:PHW775346
KOD VÝR.:871869977534600
EAN.:8718699775346
KOD KRAT.:OS4099854177934
KOD VÝR.:4099854177934
EAN.:4099854177934
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena