EMOS zvonek bezdrátový AC P5729 Kód:P5729
KOD KRAT.:BEP5729
KOD VÝR.:3402044000
EAN.:8592920080405
| Výrobce: | |
| Produktová řada | QTP |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321329073 |
| Délka | 360.00 |
| Rozměry | 3,6x3x2,1cm |
| Šířka | 30.00 |
| Výška | 21.00 |
| Balení | 20 ks |
| Váha | 0.42 kg |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 360 mm |
| Podskupina zboží | pro zářivky |
| přepravní rozměr cm | 36 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 30 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 21 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 4008321329073 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSQTP521435 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321329080 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:BEP5729
KOD VÝR.:3402044000
EAN.:8592920080405
KOD KRAT.:HDL483
KOD VÝR.:L483
EAN.:8595118845732
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:EOIR28B+PROFI
KOD VÝR.:0929
EAN.:8594012220942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena