ENERGIZER baterie lithiová foto. 2CR5 ;BL1
KOD KRAT.:ENF2CR5
KOD VÝR.:7638900057003
EAN.:7638900057003
| Výrobce: | |
| Produktová řada | POWERTRONIC INTELLIGENT PTi |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321073112 |
| Délka | 110.00 |
| Šířka | 75.00 |
| Výška | 30.00 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 111 mm |
| Podskupina zboží | pro výbojky |
| přepravní rozměr cm | 11.1 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 31 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 74 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 4008321073112 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321074522 | box | 11 | ks |
| KOD | OSQPTI35/220/240S | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENF2CR5
KOD VÝR.:7638900057003
EAN.:7638900057003
KOD KRAT.:GP6LR61S1SH
KOD VÝR.:1013501001
EAN.:4891199216282
KOD KRAT.:OSQPTI150/220-240l
KOD VÝR.:4008321915535
EAN.:4008321915535
KOD KRAT.:PHWPBSN50K302A2ITS
KOD VÝR.:871869674078100
EAN.:8718696740781
KOD KRAT.:PHWHIDPVM20I
KOD VÝR.:872790089060000
EAN.:8727900890600
KOD KRAT.:JCR6F22
KOD VÝR.:JCB-6F22-1B
EAN.:5050028025580
KOD KRAT.:PHWPBSN250L33A2TS
KOD VÝR.:871869674108500
EAN.:8718696741085
KOD KRAT.:MOSOL2000M4KOND
KOD VÝR.:SOL2000M4KO/ND
EAN.:8596099024321
KOD KRAT.:OSH66760PRO
KOD VÝR.:4008321945372
EAN.:4008321945372
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena