PHILIPS tlumivka BSN 100 L33-A2-TS 230V 50Hz
KOD KRAT.:PHWPBSN100L33A2TS
KOD VÝR.:871869674094100
EAN.:8718696740941
| Výrobce: | |
| Produktová řada | POWERTRONIC INTELLIGENT PTi |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321099488 |
| Délka | 171.00 |
| Šířka | 83.00 |
| Výška | 32.00 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 164.00000000 mm |
| Podskupina zboží | pro výbojky |
| přepravní rozměr cm | 16.4 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 86.00000000 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 33.00000000 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 4008321099488 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321099495 | box | 11 | ks |
| KOD | OSQPTI35/220-240I | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHWPBSN100L33A2TS
KOD VÝR.:871869674094100
EAN.:8718696740941
KOD KRAT.:OSQPTFIT70/220-240I
KOD VÝR.:4008321377685
EAN.:4008321377685
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena