LEDVANCE downlight SLIM RD 220 E 30W 840 Bílá EUE
KOD KRAT.:OS4099854492204
KOD VÝR.:4099854492204
EAN.:4099854492204
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899620216 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 230 mm |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 24.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 95 mm |
| Výška balení | 245 mm |
| Napětí | 12 V |
| EAN | 4052899620216 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSAOTI450 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854492204
KOD VÝR.:4099854492204
EAN.:4099854492204
KOD KRAT.:OSQDALI2SENLS/PDCCI
KOD VÝR.:4052899630451
EAN.:4052899630451
KOD KRAT.:OS4099854448799
KOD VÝR.:4099854448799
EAN.:4099854448799
KOD KRAT.:OS4099854418136
KOD VÝR.:4099854418136
EAN.:4099854418136
KOD KRAT.:PHL58/18
KOD VÝR.:871150095451040
EAN.:8711500954510
KOD KRAT.:OS4099854462993
KOD VÝR.:4099854462993
EAN.:4099854462993
KOD KRAT.:OS4099854734441
KOD VÝR.:4099854734441
EAN.:4099854734441
KOD KRAT.:OS4099854458521
KOD VÝR.:4099854458521
EAN.:4099854458521
KOD KRAT.:PHLS10E
KOD VÝR.:871150076497326
EAN.:8711500764973
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena