LEDVANCE PUSHBUTTON COUPLER DALI-2
KOD KRAT.:OS4058075837607
KOD VÝR.:4058075837607
EAN.:4058075837607
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172087575 |
| Šířka | 43.00 |
| Výška | 21.00 |
| Balení | 60 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 81.00000000 mm |
| Možnost stmívat | DALI |
| Podskupina zboží | pro LED |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 81.00000000 mm |
| Výška balení | 46.00000000 mm |
| EAN | 4062172087582 | box | 11 | ks |
| EAN | 4062172087575 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSQDALICOUPPUSHBG2 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075837607
KOD VÝR.:4058075837607
EAN.:4058075837607
KOD KRAT.:OS4058075831490
KOD VÝR.:4058075831490
EAN.:4058075831490
KOD KRAT.:PHVCDOTT150/942
KOD VÝR.:871869659675300
EAN.:8718696596753
KOD KRAT.:OS4099854458880
KOD VÝR.:4099854458880
EAN.:4099854458880
KOD KRAT.:OS4099854541476
KOD VÝR.:4099854541476
EAN.:4099854541476
KOD KRAT.:OS4099854464492
KOD VÝR.:4099854464492
EAN.:4099854464492
KOD KRAT.:OS4099854449604
KOD VÝR.:4099854449604
EAN.:4099854449604
KOD KRAT.:OSVNAVE68E27
KOD VÝR.:4008321345462
EAN.:4008321345462
KOD KRAT.:OS4099854462856
KOD VÝR.:4099854462856
EAN.:4099854462856
KOD KRAT.:PHVCDOET50/828
KOD VÝR.:871829118563500
EAN.:8718291185635
KOD KRAT.:OSAOTI1000
KOD VÝR.:4052899620223
EAN.:4052899620223
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena