OSRAM LED Pásky FLEX COB 5M 830
KOD KRAT.:OS4099854448775
KOD VÝR.:4099854448775
EAN.:4099854448775
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854492006 |
| Délka | 168.00 |
| Průměr | 168 mm |
| Šířka | 168.00 |
| Výška | 20mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK03 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Reflektor | NIL |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Třída svítidla | II |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Vnější průměr | 168.00 |
| Výška/hloubka | 20.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 12 W |
| Světelný tok | 1320 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854492006 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854492006 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854492013 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854448775
KOD VÝR.:4099854448775
EAN.:4099854448775
KOD KRAT.:OS4099854460654
KOD VÝR.:4099854460654
EAN.:4099854460654
KOD KRAT.:PHW775346
KOD VÝR.:871869977534600
EAN.:8718699775346
KOD KRAT.:OS4099854177934
KOD VÝR.:4099854177934
EAN.:4099854177934
KOD KRAT.:OSA4062172423939
KOD VÝR.:4062172423939
EAN.:4062172423939
KOD KRAT.:OS4099854177729
KOD VÝR.:4099854177729
EAN.:4099854177729
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena