MODUS LED panel Q 35W 4000lm/3000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOQP2C600/B700PHC
KOD VÝR.:QP2C600/B700PHC
EAN.:8596099005085
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854446856 |
| Délka | 300.00 |
| Průměr | 300 mm |
| Technické parametry: | |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000-4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Třída svítidla | I |
| Včetně zdroje | true |
| Vnější průměr | 300.00 |
| Výška/hloubka | 30.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 22 W |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854446863 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854446856 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854446856 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQP2C600/B700PHC
KOD VÝR.:QP2C600/B700PHC
EAN.:8596099005085
KOD KRAT.:MOHVL5000MKO4/ND
KOD VÝR.:HVL5000MKO4/ND
EAN.:8596099096335
KOD KRAT.:MOQN5A600/700ND/90
KOD VÝR.:QN5A600/700ND/90
EAN.:8596099050061
KOD KRAT.:MOIBP6000C5KO600DALI
KOD VÝR.:IBP6000C5KO600DALI
EAN.:8596099048853
KOD KRAT.:MOBRS3KO480V3/DALI
KOD VÝR.:BRS3KO480V3/DALI
EAN.:8595073798272
KOD KRAT.:MOQ5C600/1050DALI
KOD VÝR.:Q5C600/1050DALI
EAN.:8596099004347
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena