PHILIPS výb.halogen. MASTER CDM-T ELITE 70W/930 230V G12
KOD KRAT.:PHVCDMT70/930Elite
KOD VÝR.:872790091141100
EAN.:8727900911411
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854464317 |
| Délka | 57.0 |
| Šířka | 253.00 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Druh svítidla | Stolní svítidlo |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost stmívat | true |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Příkon | 4.8 W |
| Připojení pomocí konektoru | true |
| S vypínačem | true |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 328 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000-6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Třída svítidla | III |
| Úhel vyzařování | 109 st. |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 305.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854464324 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854464317 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854464317 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHVCDMT70/930Elite
KOD VÝR.:872790091141100
EAN.:8727900911411
KOD KRAT.:EDHEF100PT
KOD VÝR.:186380
EAN.:8413893072214
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena